Abidinpaşa

Başkentin en güzel semtlerinden biri olan Abidinpaşa da ikamet eden değerli müşterilerimize 2 el eşyalarını satmak istediklerinde en kaliteli hizmeti vermek için 50 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Tüm 2 el beyaz eşyalarınızı, 2 el mobilyalarınızı, 2 el antikalarınızı ve diğer aklınıza  gelen 2 el eşyaları değerinden alıyoruz. 2 el eşya alanlar satanlar denince ikinci elin uzmanı Karadaş Mobilya emrinize amadedir. Bir telefon ile en hızlı şekilde gelip eşyalarınızı satın alıp nakit ödemesini yapıyoruz.

Karadaş Mobilya – İsmail Karadaş

Cep Telefonumuz : 0 535 557 37 67

Sabit iş Telefonumuz: 0 312 309 57 57

Abidinpaşa dan ikinci el beyaz eşya alanlar satanlar denince ikinci elin uzmanı olarak bizi arayabilirsiniz. Kullanılmış 2 el beyaz eşyalarınızı dışarı atmaktan ise evinize ek bir gelir olarak katkıda bulunmak için elden çıkarmak istiyorsanız veya eşyaların değiştirilme zamanı geldi eskisinden kurtulmak istiyorsanız ve Ankaranın güzide Mahallesi Abidinpaşa da ikamet ediyorsanız size en hızlı hizmeti ulaştıracağımızı bilmenizi isteriz.

Halı ve Mobilya
Güzel Başkentimizin Mamak ilçesine bağlı en nadide semtlerinden biri olan Abidinpaşa ve civarında ikamet eden müşterilerimize anında desteğe hazırız. Abidinpaşadan her çeşit ikinci el mobilya ve halı alımını nakit para ödeyerek yapıyoruz. Elbette halı mobilya dışında kalan ev ve ofis eşyaarınızı da anında alıyoruz. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Bizi aramadan eşyalarınızı satmayın ve mutlaka bizden bir teklif alın.

Bir telefon mesafesindeyiz, arayın gelip 2 el eşyalarınızı alalım.

karadas-banner

Kullanılmış Eşya

Abidinpaşa da Kullanılmış 2 El Eşya Alanlar denilince de diğer semt ve ilçelerde olduğu gibi firmamız imdadınıza etişiyor ve tüm kullanılabilir durumdaki mobilyalarınızı, antikalarınızı, beyaz eşya ankastrelerinizi ve saymadığımız onlarca ürünü değerinden ve kapınıza kadar gelerek nakit ödeme garantisi ile alıyor.

Ankaranın en eski ikinci el firması Karadaş Mobilya, ikinci el eşya alımında sizlere hizmet vermek için bir telefon kadar yakınınızdadır.