Ayrancı

Ankara aşağı Ayrancıdan yukarı Ayrancıdan ikinci el eşya alınır. Ayrancıda ikamet eden halkımız için evlerinden yada işyerlerinden satmak istedikleri mobilyalar , ikinci el eşyalar, ikinci el televizyon ve ikinci el beyaz eşyaları değerinden nakit olarak satin alınır.

iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ister fiyat sorabilir isterseniz fiyat verebilirsiniz.

İletişim bilgilerimiz.

İsmail Karadaş

Cep Telefonumuz : 0 535 557 37 67

Sabit iş Telefonumuz: 0 312 309 57 57

Ayrancıdan beyaz eşyalarınızı alıyoruz, ikinci elin uzmanı olarak sektörde isim yapmış olan firmamızı güvenle arayabilirsiniz

Ayrancıdan beyaz eşyalarınızı alıyoruz, ikinci elin uzmanı olarak sektörde isim yapmış olan firmamızı güvenle arayabilirsiniz. Kullanılmış 2 el beyaz eşyalarınızı dışarı atmaktan ise ihtiyacı olan insanlara ulaştırmamız için bize satmanız her açıdan hem ekonomi için hemde geliri düşük olan insanlar için faydalı bir ticaret olacaktır. Beyaz Eşyalarınızın değiştirilme zamanı geldi ve eskisinden kurtulmak istiyorsanız ve Ayrancı da ikamet ediyorsanız kapınıza kadar gelerek eşyalarınızı nakit olarak aldığımızı bilmenizi isteriz.

yatakodasitakimialanlar-ankara

Ayrancıda 2 el eşya ve 2 el mobilya alanlar deyince size en kaliteli hizmeti suma garantisi veren KARADAŞ TİCARET ikinci el eşyalarınızı ve antika eşyalarınızı anında adresinize gelerek kapınızdan satın almaktadır. Yapmanız gerekn tek şey aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizi aramanızdır. En hızlı ve seri şekilde verdiğiniz adrese gelerek Beyaz eşyalarınızı, ofis büro eşyalarınızı ve ev eşyalarınızı kapınızdan alalım.